ГИДРОЦИКЛ
GTI

Стиль, стабильность и некоторые серьезные развлечения

ГИДРОЦИКЛ GTI ‘17

Пассажировместимость

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 3
ГРУЗОПОДЪЕМНОСТЬ 272 кг

Двигатель

ДВИГАТЕЛЬ Rotax 900 HO ACE
РАБОЧИЙ ОБЪЕМ 899 см³
СИСТЕМА ВПУСКА Без наддуву
ОХЛАЖДЕНИЕ Замкнена система охолодження (CLCS)
СИСТЕМА РЕВЕРСА Електронна система iBR
СТАРТЕР Електричний
ТИП ГОРЮЧЕГО З октановим числом 87
СИСТЕМА ITC™ Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску на нейтралі під час відчалювання. До того ж вона передбачає такі функції, як прогулянковий и спортивний режими, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш керована їзда і краща маневреність.
УЧЕБНЫЙ КЛЮЧ СИСТЕМЫ ICONTROL® Навчальний ключ дозволяє вам обмежувати експлуатаційні характеристики гідроцикла у відповідності до рівня майстерності водія.
СИСТЕМА ШУМОПОГЛОЖЕНИЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ЗАМКНУТАЯ СИСТЕМА ОХЛАЖДЕНИЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

Размеры

ЁМКОСТЬ ТОПЛИВНОГО БАКА 60 л
ДЛИНА 337 см
ШИРИНА 123 см
ЁМКОСТЬ ДЛЯ ХРАНЕНИЯ ВЕЩЕЙ 291 кг

Корпус

ТИП GTI 
• Середньорозмірна платформа 
• Невеликий V-подібний корпус 
• Стійкий і легкий у русі

Характерные особенности

МАТЕРИАЛ POLYTEC Є ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у тяжких умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й водночас міцні опорні деталі конструкції судна.
СИСТЕМА ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛЕНИЯЯ ICONTROL «Мозок», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
ПРОГУЛОЧНЫЙ/СПОРТИВНЫЙ РЕЖИМ Можливість вибору між двома типами чутливості двигуна до відкриття дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди й ідеально підходить для водних прогулянок і катання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати, натиснувши на кнопку спортивного режиму, забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону.
РЕЖИМ ЭКОНОМИИ ГОРЮЧЕГО (ECO) Ця функція системи іТС автоматично визначає найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальну число обертів двигуна на хвилину для найбільшої економії палива.
СИДЕНИЕ Комфортабельне сидіння з місцем для трьох - дозволяє розміститися проти напрямку руху наглядачеві під час занять водними видами спорту.
ПОДНЯТАЯ ТОПЛИВОЗАЛИВОЧНАЯ ГОРЛОВИНА Має легкий доступ і запобігає потраплянню води в бак під час дозаправлення.
РЧ-КЛЮЧ СИСТЕМИ D.E.S.S. Розроблений за технологією радіочастотної ідентифікації й конструкції кульового шарніру, ключ системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує водієві легкий і швидкий запуск кожного разу.
СИСТЕМА РУЛЕВОГО УПРАВЛЕНИЯ С ОТПУЩЕННЫМ ДРОССЕЛЕМ (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.
ПРИБОРНАЯ ПАНЕЛЬ Покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО-режим, лічильник мотогодин та ін.
ПРОЧИЕ Рукоятки керма з упором для руки 
Задній поручень 
Спонсони 
Ремінь сидіння 
Бампери 
Передній дефлектор 
Ширококутні дзеркала 
Дві зливні пробки 
Буксирний гак 
Промивальний комплект 
Протиковзні килимки 
Шнур аварійної зупинки з поплавцем 
Килимок на платформі для купання 
Посібник для водія, навчальне відео та буклет

Водометный двигатель

СИСТЕМА IBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у 2-му поколінні, інтуїтивна система iBR дозволяє Вам скоротити гальмівний шлях на 48 метрів*, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом досягається рівень маневреності, що суттєво спрощує причалювання. 

* На основі внутрішніх випробувань BRP.
ИМПЕЛЛЕР ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Опции/аксессуары

ПРОЧИЕ Підніжка для підйому на борт 
Висувний пілон для буксирування воднолижника  
Стійка для перевезення вейкборду  
Демпфер (для канату для буксирування воднолижника) 
Глибиномір 
Електронний блок управління (для буксирування воднолижника) 
Електронний блок управління моделей комплектації Х (час/відстань до закінчення палива, максимальна/середня швидкість / число об./хв., лічильник кіл та температура двигуна) 
Витяжні швартові Sea-Doo Speed Tie™  
Водонепроникна сумка  
Вушко для буксирного канату  
Передній бокс для зберігання речей 
12-вольтна розетка з установчим комплектом 
Комплект захисного приладдя 
Трюмна помпа з установчим комплектом  
Пісковий якір 
Вогнегасник  
Пристібні кранці з установчим комплектом 
Причіп Sea-Doo Move 
Чохол для гідроцикла

Гарантия

БАЗОВА 24 месяца для персонального использования 
6 месяцев для коммерческого/прокатного использования

ПАЛИВОЕКОНОМІЧНИЙ, ПІДЖИВЛЮЄТЬСЯ РОЗВАГАМИ

ДВИГУН ROTAX 900 HO ACE

Компактний і легкий Rotax 900 HO ACE забезпечує солідну економію палива, тим самим збільшуючи час, який Ви проводите на воді, й зменшуючи час на заправлення. З упевненим прискоренням і відмінною питомою потужністю на одиницю маси він створений для розваг.

ЛЕГКОВАГИЙ ТА ВИСОКОМІЦНИЙ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного матеріалу дозволяє знизити вагу гідроцикла, таким чином забезпечуючи його найкращі ходові якості навіть з менш потужними двигунами та легке буксирування більшістю седанів. До того ж а застосовувана технологія фарбування під час формовки робить його більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

БЕРІТЬ З СОБОЮ ВСЕ, ЩО ЗАХОЧЕТЕ

ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИЙ ВІДСІК

Найбільший багажний простір у цій категорії* (116,6 л) дозволяє Вам перевозити велику кількість різноманітного спорядження.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (IBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 160 футів, а також сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.
*На основі внутрішніх випробувань BRP

ВСТАНОВЛЮЄ ШВИДКІСТЬ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ

ПРОТИУГІННА СИСТЕМА ТА НАВЧАЛЬНИЙ КЛЮЧ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ICONTROL

Модель має систему безпеки з цифровим кодуванням, яка забезпечує Ваш гідроцикл унікальним кодом і є ефективним засобом попередження крадіжки. Навчальний ключ також обмежує швидкість для початківців

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (ITC)

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (Sport; передбачений на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового (Touring; на всіх моделях) режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

МАГАЗИН-САЛОН "ОТДЫХ НА ВОДЕ "

г.Днепр, ул. Архимеда, 1 (пересечение ул.В. Сухомлинского (бывшая Cовхозная) и Слобожанского проспекта (бывший пр.Правды))
+38 067 565 48 29
+38 067 565 96 83
E-mail: regal@ukr.net    

СЕРВИС ЦЕНТР:
г. Днепр, Запорожское шоссе, 25-А
+38 056 790 37 37 доп.№ 156
+38 067 564 71 66
E-mail: denmarine@ua.fm

АВТОРСКИЕ ПРАВА:

© ДНЕПР-МАРИН 2011—2018
Разработчик сайта ЧП "Интернет-Мастер"

Вы не можете копировать, воспроизводить, или иным образом использовать любую часть материалов сайта без письменного разрешения "ДНЕПР-МАРИН"