ГИДРОЦИКЛ
GTS

Места для трех, веселье для всех

ГИДРОЦИКЛ GTS ‘17

ПАЛИВОЕКОНОМІЧНИЙ, ПІДЖИВЛЮЄТЬСЯ РОЗВАГАМИ

ДВИГУН ROTAX 900 HO ACE

Компактний і легкий Rotax 900 HO ACE забезпечує солідну економію палива, тим самим збільшуючи час, який Ви проводите на воді, й зменшуючи час на заправлення. З упевненим прискоренням і відмінною питомою потужністю на одиницю маси він створений для розваг.

ЛЕГКОВАГИЙ ТА ВИСОКОМІЦНИЙ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного матеріалу дозволяє знизити вагу гідроцикла, таким чином забезпечуючи його найкращі ходові якості навіть з менш потужними двигунами та легке буксирування більшістю седанів. До того ж а застосовувана технологія фарбування під час формовки робить його більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

БЕРІТЬ З СОБОЮ ВСЕ, ЩО ЗАХОЧЕТЕ

ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИЙ ВІДСІК

Найбільший багажний простір у цій категорії* (116,6 л) дозволяє Вам перевозити велику кількість різноманітного спорядження.

3 РЕЖИМИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (ITC)

Виберіть спосіб подачі потужності, обравши будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий (Touring), спортивний (Sport) або режим економії палива (Eco) – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

Пассажировместимость

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 3
ГРУЗОПОДЪЕМНОСТЬ 272 кг

Двигатель

ДВИГАТЕЛЬ Rotax 900 HO ACE
РАБОЧИЙ ОБЪЕМ 899 см³
ОХЛАЖДЕНИЕ Замкнена система охолодження (CLCS)
ТРАНСМИССИЯ Прямий привід – тільки передній хід
СТАРТЕР Електричний
ТИП ГОРЮЧЕГО З октановим числом 87
СИСТЕМА ITC™ Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж вона має такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива (ECO), які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – краща чутливість двигуна до змін положення дросельної заслінки, краща керованість судна.
УЧЕБНЫЙ КЛЮЧ СИСТЕМЫ ICONTROL® Навчальний ключ дозволяє вам обмежувати експлуатаційні характеристики гідроциклу у відповідності до рівня майстерності водія.
СИСТЕМА ШУМОПОГЛОЖЕНИЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ЗАМКНУТАЯ СИСТЕМА ОХЛАЖДЕНИЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

Размеры

ЁМКОСТЬ ТОПЛИВНОГО БАКА 60 л
ДЛИНА 337 см
ШИРИНА 123 см
ВЕС (СУХОГО) 286 кг
ЁМКОСТЬ ДЛЯ ХРАНЕНИЯ ВЕЩЕЙ 116 л

Корпус

ТИП GTI 
• Середньорозмірна платформа 
• Невеликий V-подібний корпус 
• Стійкий і легкий у русі

Характерные особенности

МАТЕРИАЛ POLYTEC Корпус виготовлений з матеріалу Polytec, який є ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у важких умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й водночас міцні опорні деталі конструкції судна.
СИСТЕМА ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛЕНИЯ ICONTROL «Мозок», «комп’ютер», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
ПРОГУЛОЧНЫЙ/СПОРТИВНЫЙ РЕЖИМ Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для більш упевненої їзди й ідеально підходить для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим можна легко активувати, натиснувши на кнопку спортивного режиму. Він забезпечує повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
РЕЖИМ ЭКОНОМИИ ГОРЮЧЕГО (ECO) Ця функція системи іТС автоматично визначає найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальну число обертів двигуна на хвилину для найбільшої економії палива.
3-МЕСТНОЕ СИДЕНИЕ ИЗ ТЕРМОФОРМИРОВАНОГО ВИНИЛА Комфортабельне сидіння з місцем для трьох - дозволяє розміститися проти напрямку руху наглядачеві під час занять водними видами спорту, виготовлене з водонепроникного, стійкого матеріалу з захистом від ультрафіолетових променів для додаткової міцності.
ПОДНЯТАЯ ТОПЛИВОЗАЛИВОЧНАЯ ГОРЛОВИНА Має легкий доступ і запобігає потраплянню води в бак під час дозаправки.
РЧ-КЛЮЧ СИСТЕМИ D.E.S.S. Розроблений за технологією радіочастотної ідентифікації й конструкції кульового шарніру, ключ системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує водієві легкий і швидкий запуск кожного разу.
СИСТЕМА РУЛЕВОГО УПРАВЛЕНИЯ С ОТПУЩЕННЫМ ДРОССЕЛЕМ (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.
ПРИБОРНАЯ ПАНЕЛЬ Покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО-режим, лічильник мотогодин та ін.
ПРОЧИЕ Рукоятки керма з упором для руки 
Спонсони 
Бампери 
Ширококутні дзеркала 
Буксирний гак 
Протиковзні килимки 
Килимок для платформи для купання 
Задній поручень 
Ремінь сидіння 
Передній дефлектор 
Дві зливні пробки 
Промивальний комплект 
Шнур аварійної зупинки з поплавцем 
Посібник для водія, навчальне відео та буклет

Водометный двигатель

ДВИГАТЕЛЬНАЯ УСТАНОВКА SEA-DOO С ПРЯМЫМ ПРИВОДОМ Забезпечує оптимальні експлуатаційні характеристики з двигуном Rotax.
ИМПЕЛЛЕР ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Опции/аксессуары

ПРОЧИЕ Підніжка для підйому на борт 
Висувний пілон для буксирування воднолижника  
Стійка для перевезення вейкборду  
Демпфер (для канату для буксирування воднолижника) 
Глибиномір  
Витяжні швартові Sea-Doo Speed Tie™  
Водонепроникна сумка  
Вушко для буксирного канату  
Передній бокс для зберігання речей 
12-вольтна розетка з установчим комплектом 
Комплект захисного приладдя 
Трюмна помпа з установчим комплектом  
Пісковий якір 
Вогнегасник  
Пристібні кранці з установчим комплектом 
Причіп Sea-Doo Move 
Чохол для гідроциклу

Гарантия

БАЗОВА 24 месяца для персонального использования 
6 месяцев для коммерческого/прокатного использования

ВСТАНОВЛЮЄ ШВИДКІСТЬ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ

ПРОТИУГІННА СИСТЕМА ТА НАВЧАЛЬНИЙ КЛЮЧ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ICONTROL

Модель має систему безпеки з цифровим кодуванням, яка забезпечує Ваш гідроцикл унікальним кодом і є ефективним засобом попередження крадіжки. Навчальний ключ також обмежує швидкість для початківців

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

МАГАЗИН-САЛОН "ОТДЫХ НА ВОДЕ "

г.Днепр, ул. Архимеда, 1 (пересечение ул.В. Сухомлинского (бывшая Cовхозная) и Слобожанского проспекта (бывший пр.Правды))
+38 067 565 48 29
+38 067 565 96 83
E-mail: regal@ukr.net    

СЕРВИС ЦЕНТР:
г. Днепр, Запорожское шоссе, 25-А
+38 056 790 37 37 доп.№ 156
+38 067 564 71 66
E-mail: denmarine@ua.fm

АВТОРСКИЕ ПРАВА:

© ДНЕПР-МАРИН 2011—2018
Разработчик сайта ЧП "Интернет-Мастер"

Вы не можете копировать, воспроизводить, или иным образом использовать любую часть материалов сайта без письменного разрешения "ДНЕПР-МАРИН"