ГИДРОЦИКЛ RXT-X 300'17

 

ГИДРОЦИКЛ
RXT-X 300

Непревзойденная мощность и устойчивость

ГИДРОЦИКЛ RXT-X 300
ГИДРОЦИКЛ RXT-X 300

Пассажировместимость

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 3
ГРУЗОПОДЪЕМНОСТЬ 272 кг

Двигатель

ДВИГАТЕЛЬ Rotax® 1630 ACE™
РАБОЧИЙ ОБЪЕМ 1630 см³
СИСТЕМА ВПУСКА З наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачем
ОХЛАЖДЕНИЕ Замкнена система охолодження (CLCS)
СИСТЕМА РЕВЕРСА Електронна система iBR
СТАРТЕР Електричний
ТИП ГОРЮЧЕГО З октановим числом 87 (АІ-95) – мінімум. 
З октановим числом 91 (АІ-98) – рекомендовано.
СИСТЕМА ITC™ Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – краща чутливість двигуна до змін положення дросельної заслінки.
УЧЕБНЫЙ КЛЮЧ СИСТЕМЫ ICONTROL® Програмований «навчальний ключ» дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія.
СИСТЕМА ШУМОПОГЛОЖЕНИЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ЗАМКНУТАЯ СИСТЕМА ОХЛАЖДЕНИЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

Размеры

ЁМКОСТЬ ТОПЛИВНОГО БАКА 60 л
ДЛИНА 354 см
ШИРИНА 122 см
ВЕС (СУХОГО) 415 кг
ЁМКОСТЬ ДЛЯ ХРАНЕНИЯ ВЕЩЕЙ 162 л

Корпус

ТИП S³ (стійкий, міцний, реданний) 
• Видовжена платформа 
• Глибока V-подібна форма корпусу для кращого долання хвиль 
• Стійкий і абсолютно керований
КОРПУС S³® Стійкий, міцний, реданний. Реданна конструкція сприяє зменшенню гідродинамічного опору, дозволяючи глісувати по поверхні води, буквально «приклеївшись» до водної гладі.

Характерные особенности

УЧЕБНЫЙ КЛЮЧ СИСТЕМЫ ICONTROL® «Мозок», «комп’ютер», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
ПРОГУЛОЧНЫЙ/СПОРТИВНЫЙ РЕЖИМ Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати простим натисканням кнопки перемикання (кнопка «Sport»), забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
РЕЖИМ ЭКОНОМИИ ГОРЮЧЕГО (ECO) Ця функція системи iTC автоматично визначає найекономічніший режим відбирання потужності й оптимізує оберти двигуна для забезпечення найбільшої економії палива.
СИДЕНИЕ ERGOLOCK СТУПЕНЧАТОЙ КОНСТРУКЦИИ Поєднання ергономічних характеристик, що забезпечують неперевершену керованість під час повертання і дозволяють зменшити навантаження на верхню частину тіла. До її складу входять вузьке сидіння перегонового зразка з системою фіксації колін, кермо з регулюванням положення рукояток і нахилені клинчасті упори для ніг, які дозволяють буквально «намертво» зафіксувати положення ступень під час виконання різких поворотів. Усе зазначене дає можливість швидше долати повороти й проводити на воді значно більше часу.
СИСТЕМА РЕГУЛИРОВАНИЯ ДИФФЕРЕНТА (VTS) Принцип роботи системи VTS полягає в регулюванні кута нахилу сопла для зміни характеру ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS має заздалегідь задані положення для швидкого регулювання диференту.
УШКО ДЛЯ БУКСИРОВОЧНОГО КАНАТА Для зручного та надійного кріплення воднолижного буксирного каната.
РЧ-КЛЮЧ СИСТЕМИ D.E.S.S. Розроблений за технологією радіочастотної ідентифікації й завдяки конструкції кульового шарніру, ключ системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.
СИСТЕМА РУЛЕВОГО УПРАВЛЕНИЯ С ОТПУЩЕННЫМ ДРОССЕЛЕМ (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі дросельної заслінки, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.
ПРИБОРНАЯ ПАНЕЛЬ Задані положення VTS, круїз-контроль, режим повільної швидкості, покажчик поточної й середньої витрати палива, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО-режим, покажчик переднього ходу-нейтралі-заднього ходу тощо.
ПРОЧИЕ Рукоятки керма з упором для руки 
Бампери 
Регульовані ширококутні дзеркала 
Велике переднє (носове) багажне відділення 
Водонепроникний знімний багажний відсік 
Відкидне сидіння 
Рульова колонка, регульована по куту нахилу. 
Протиковзні килимки з зображенням логотипу Sea-Doo 
Килимок на платформі для купання з логотипом Sea-Doo 
Задні поручні 
Ремені сидіння 
Паливозаливна горловина швидкознімної конструкції. 
Дві зливні пробки 
Промивальний комплект 
Шнур аварійної зупинки з поплавцем 
Посібник для водія, навчальне відео та буклет

Водометный двигатель

СИСТЕМА IBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії другого покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48,7 метрів^¹, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, що суттєво спрощує причалювання. 
¹ За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.
ИМПЕЛЛЕР ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Комплектация

РУЛЬ Єдине повністю регульоване кермо в галузі. З системою A.E.S. водій може регулювати ширину керма й кутове розташування рукояток управління відповідно до власних переваг і потреб під час їзди.
ПРИБОРНАЯ ПАНЕЛЬ Датчик безперервно, в режимі реального часу, показує тиск наддуву в діапазоні від мінімального (на холостому ходу) і до максимального (повне відкриття дросельної заслінки) рівня, отже водій завжди знає рівень навантаження на двигун.
РЕГУЛИРУЕМЫЕ ЗАДНИЕ СПОНСОНЫ Мають ефективну конструкцію, яка поліпшує поперечну стійкість. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки водія та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ФУНКЦИИ ПРИБОРНОЙ ПАНЕЛИ Покажчик запасу палива в перекладі на час/відстань, покажчик максимальної/середньої швидкості/обертів/хв., лічильник кіл, покажчик температури двигуна.
ВАРИАНТЫ ЦВЕТОВ Конфігурації X

Опции/аксессуары

ПРОЧИЕ Сходи для підйому на борт 
Висувний пілон для буксирування воднолижника  
Стійка для перевезення вейкборду  
Глибиномір. 
Електронний блок управління (для буксирування водних лижників) 
Витяжні швартові Sea-Doo Speed Tie™ 
Водонепроникна сумка 
Органайзер для речового боксу 
12-вольтна розетка з установчим комплектом 
Комплект захисного приладдя 
Трюмна помпа 
Пісковий якір 
Вогнегасник 
Пристібні кранці з установчим комплектом 
Причіп Sea-Doo Move для гідроцикла 
Чохол для гідроцикла

Гарантия

БАЗОВА 24 месяца для персонального использования 
6 месяцев для коммерческого/прокатного использования

НАЙПОТУЖНІШИЙ ДВИГУН НА СУДНАХ SEA-DOO, ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ІСНУВАННЯ БРЕНДУ

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Цей наддувний двигун із зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) має високий ККД і забезпечує чудові характеристики розгону. Це найпотужніший двигун з усіх, встановлюваних на суднах Sea-Doo, за всю історію існування бренду.

ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим з машиною, зафіксувавши своє тіло для

ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ І ЗАХИСТ

ПРОТИУГІННА СИСТЕМА І СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ICONTROL З НАВЧАЛЬНИМ КЛЮЧЕМ

ДОЛАЙТЕ ПОВОРОТИ ЯК ЧЕМПІОН!

РЕГУЛЬОВАНІ ЗАДНІ СПОНСОНИ

Мають ефективну конструкцію, що поліпшує поперечну стійкість під час виконання поворотів. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки водія та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.

ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS)

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування, які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

КОНТРОЛЬ УСІХ ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ «НА ХОДУ», ТОБТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ЇЗДИ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ КОНФІГУРАЦІЇ X З ІНДИКАТОРОМ ТИСКУ НАДДУВУ

З приладовою панеллю конфігурації X Вам достатньо короткого погляду, щоб миттєво переглянути показання спідометра, дізнатися, скільки часу Ви вже у дорозі, або перевірити максимальну інтенсивність роботи двигуна, кинувши око на зручний індикатор тиску наддуву.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (IBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

3 РЕЖИМА НА ВЫБОР В СООТВЕТСТВИИ С ВАШИМ СТИЛЕМ ЕЗДЫ

СИСТЕМА ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛЕНИЯ ДРОССЕЛЕМ

Выбирайте подходящий способ отбора мощности, переключаясь между следующими режимами езды: прогулочным, спортивным и режимом экономии топлива ECO в цифровом информационном центре (приборной панели) Вашего гидроцикла.

ЭКСКЛЮЗИВНАЯ ТЕХНОЛОГИЯ SEA-DOO

ЗАМКНУТАЯ СИСТЕМА ОХЛАЖДЕНИЯ

Эта технология защищает двигатель от попадания внутрь вызывающей коррозию соленой воды, а также мусора, который может вызвать механическое повреждение его компонентов, повышая надежность работы и придавая уверенности во время езды.

МАГАЗИН-САЛОН "ОТДЫХ НА ВОДЕ "

г.Днепр, ул. Архимеда, 1 (пересечение ул.В. Сухомлинского (бывшая Cовхозная) и Слобожанского проспекта (бывший пр.Правды))
+38 067 565 48 29
+38 067 565 96 83
E-mail: regal@ukr.net    

СЕРВИС ЦЕНТР:
г. Днепр, Запорожское шоссе, 25-А
+38 056 790 37 37 доп.№ 156
+38 067 564 71 66
E-mail: denmarine@ua.fm

АВТОРСКИЕ ПРАВА:

© ДНЕПР-МАРИН 2011—2018
Разработчик сайта ЧП "Интернет-Мастер"

Вы не можете копировать, воспроизводить, или иным образом использовать любую часть материалов сайта без письменного разрешения "ДНЕПР-МАРИН"