ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17

 

ГИДРОЦИКЛ
Spark

Непревзойденный гоночный гидроцикл

ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17
ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17
ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17
ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17
ГИДРОЦИКЛ Spark ‘17

Пассажировместимость

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 2-місний 3-місний
ГРУЗОПОДЪЕМНОСТЬ 160 кг 205 кг

Двигатель

ТИП ROTAX 900 ACE ROTAX 900 HO ACE
КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 2-місний 2- або 3-місний
СИСТЕМА РЕВЕРСА Комплект ручного реверсу (за додатковим замовленням) Електронна система iBR (за додатковим замовленням) або комплект ручного реверсу (за додатковим замовленням)
ТИП ГОРЮЧЕГО З о. ч. 87 (АІ-95)
СИСТЕМА ВПУСКА Без наддуву
СИСТЕМА ITC™ Система дистанційного (бездротового) електронного управління дросельною заслінкою, що забезпечує оптимізацію газорозподілу двигуна. Більш точне і приємисте управління дроселем забезпечує поліпшення калібрування двигуна й оптимізацію витрати палива. До того ж, ця система надає можливість застосування різних режимів їзди, як-от, спортивного режиму, передбаченого на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE, й активується простим натисканням і утриманням кнопки під приладовою панеллю протягом 3 секунд.

Размеры

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ 2-місний 3-місний
ЁМКОСТЬ ТОПЛИВНОГО БАКА 30 л 30 л
ДЛИНА 279 см 305 см
ШИРИНА 118 см 118 см
ВЕС (СУХОГО) 2-місний: 184 кг +9 кг з системою iBR і розширеним комплектом приладдя для додаткового комфорту 3-місний: 191 кг +9 кг з системою iBR і розширеним комплектом приладдя для додаткового комфорту
ЁМКОСТЬ ДЛЯ ХРАНЕНИЯ ВЕЩЕЙ Речовий бокс: 1,6 л 
З опційним комплектом переднього (носового) багажного відсіку: 28 л

Характерные особенности

ЭКЗОСКЕЛЕТНАЯ АРХИТЕКТУРА Ця мінімалістична архітектура дозволяє розмістити в передній частині лише найважливіші структурні елементи. Завдяки цьому досягається зниження ваги в поєднанні з міцною конструкцією та ультрасучасним дизайном, які й визначають унікальний зовнішній вигляд і безпрецедентні характеристики маневреності гідроциклів Sea-Doo SPARK.
МАТЕРИАЛ POLYTEC Є ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у тяжких умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й водночас міцні опорні деталі конструкції судна.
СИСТЕМА ШУМОПОГЛОЖЕНИЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ЗАМКНУТАЯ СИСТЕМА ОХЛАЖДЕНИЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
СИСТЕМА РУЛЕВОГО УПРАВЛЕНИЯ С ОТПУЩЕННЫМ ДРОССЕЛЕМ (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.
ПРИБОРНАЯ ПАНЕЛЬ Прогулянковий режим, спортивний режим (моделі з двигунами HO), покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин.
ИМПЕЛЛЕР ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.
ПРОЧИЕ Рукоятки керма з упором для руки. 
Спонсони. 
Підніжка з протиковзним покриттям. 
Наколінники. 
Буксирний гак. 
Задні поручні. 
Ремені сидіння. 
Одна зливна пробка. 
Промивальний комплект. 
Шнур аварійної зупинки з поплавцем. 
Посібник для водія, навчальне відео та буклет.

Варианты комплектации

КОЛИЧЕСТВО МЕСТ Два варіанти: 2- або 3-місний (для тих, кому потрібно більше простору і можливостей для занять водними видами спорту). Вузьке сидіння, розраховане на 2 або 3 осіб, дозволяє водіям насолоджуватися більшою мобільністю та свободою рухів за кермом гідроциклу.
ДВИГАТЕЛЬ Два варіанти: Rotax 900 ACE (лише на 2-місних моделях) або Rotax 900 HO ACE. Цей чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр двигун із робочим об’ємом 899 см³ є найкомпактнішим і найлегшим двигуном на ринку. Створений із застосуванням визнаної технології поліпшеної ефективності спалювання палива, він робить описувані гідроцикли також найекономічнішими в галузі,¹ при цьому зберігаючи прекрасні показники питомої потужності на одиницю маси.¹ Відповідно до результатів внутрішніх випробувань компанії BRP та відомостей, представлених на веб-сайтах виробників.
СИСТЕМА IBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Інтуїтивна система iBR дозволяє скоротити гальмівний шлях, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом досягається рівень маневреності, що суттєво спрощує причалювання. Крім того, Ви отримаєте підніжку для підйому на борт, комплект переднього (носового) багажного відсіку, а також протиугінну систему D.E.S.S.™ із РЧ ключем (радіочастотна ідентифікація).
ВАРИАНТЫ ЦВЕТОВ «Чорниця» (Blueberry), «Лайм» (Key Lime), «Перець чилі» (Chili Pepper), Ананас (Pineapple) і «Ваніль» (Vanilla).

Опции/аксессуары

ИНДИВИДУАЛИЗОВАННЫЕ КОМПЛЕКТЫ ГРАФИЧЕСКИХ НАКЛЕЕК Великий вибір можливих варіантів із 3 різними рівнями охоплення поверхні дозволяють зробити гідроцикл ще ексклюзивнішим і таким, що найкраще відповідає Вашій особистості й смаку.
ПРОЧИЕ Система диферентування (VTS™; пропонується лише на моделях, оснащених системою iBR). 
Система диферентування розширеного діапазону (VTS™; пропонується лише на моделях, оснащених системою iBR). 
Кермо, регульоване по висоті 
Клинчасті упори для ніг. 
Буксирний комплект Tow Pro (пропонується лише на 3-місних моделях). 
Демпфер для троса буксирування. 
Комплект переднього (носового) багажного відсіку. 
Передній дефлектор із кришкою в комплекті. 
Підніжка для підйому на борт. 
Система безпеки з цифровим кодуванням і радіочастотною ідентифікацією (протиугінна система D.E.S.S.™ з РЧ ключем). 
Глибиномір. 
Пристібні кранці. 
Сітка для багажу. 
Бортовий захист. 
Комплект ручного реверсу. 
Протиковзний килимок. 
Протиковзний килимок на задній площадці. 
Витяжні швартові Sea-Doo Speed Tie™. 
Сухий мішок. 
Тіньовий навіс. 
Пісковий якір. 
12-вольтна розетка з установчим комплектом. 
Комплект захисного приладдя. 
Комплект трюмної помпи. 
Вогнегасник. 
Причіп Sea-Doo Move 
Чохол для гідроциклів Sea-Doo SPARK.

Гарантия

БАЗОВА 24 месяца для персонального использования 
6 месяцев для коммерческого/прокатного использования

НЕСКІНЧЕННЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

2- АБО 3-МІСНІ МОДЕЛІ

Гідроцикли Sea-Doo SPARK пропонуються у 2- чи 3-місній конфігурації, щоб задовольнити потреби тих, хто полюбляє кататися парами або спускатися на воду втрьох

ШВИДКІСТЬ ТА ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ДВИГУНИ ROTAX 900 ACE/900 HO ACE

Двигуни Rotax 900 ACE є найекономічнішими на ринку, споживаючи якихось 7,34 л палива на годину. Двигуни Rotax 900 HO ACE, що характеризуються ще більшою потужністю в кінських силах і швидшим розгоном споживають лише 9 л палива на годину. Обидва двигуни є компактними й легковагими і забезпечують миттєвий розгін транспортного засобу.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА IBR І РОЗШИРЕНИЙ КОМПЛЕКТ ПРИЛАДДЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОГО КОМФОРТУ

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху майже на 48,75 м*, а також підвищення рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

ДОДАМО ТРОХИ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

ГРАФІЧНІ КОМПЛЕКТИ

Зробіть свій гідроцикл Sea-Doo SPARK ще унікальнішим, додавши один з наших індивідуалізованих комплектів графічних наклейок. Ця опція індивідуального зовнішнього виконання судна є абсолютно ексклюзивною: ніхто інший не запропонує Вам такого!

ЛЕГКОВАГИЙ, ВИСОКОМІЦНИЙ МАТЕРІАЛ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного матеріалу дозволяє знизити вагу гідроциклів Sea-Doo SPARK для забезпечення якнайкращих ходових якостей, а застосовувана технологія фарбування під час формовки робить його навіть більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (ITC)

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (Sport; передбачений на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового (Touring; на всіх моделях) режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

МАГАЗИН-САЛОН "ОТДЫХ НА ВОДЕ "

г.Днепр, ул. Архимеда, 1 (пересечение ул.В. Сухомлинского (бывшая Cовхозная) и Слобожанского проспекта (бывший пр.Правды))
+38 067 565 48 29
+38 067 565 96 83
E-mail: regal@ukr.net    

СЕРВИС ЦЕНТР:
г. Днепр, Запорожское шоссе, 25-А
+38 056 790 37 37 доп.№ 156
+38 067 564 71 66
E-mail: denmarine@ua.fm

АВТОРСКИЕ ПРАВА:

© ДНЕПР-МАРИН 2011—2018
Разработчик сайта ЧП "Интернет-Мастер"

Вы не можете копировать, воспроизводить, или иным образом использовать любую часть материалов сайта без письменного разрешения "ДНЕПР-МАРИН"