ГИДРОЦИКЛ
WAKE PRO 230

СТАБИЛЬНОСТЬ, МОЩНОСТЬ И МУЗЫКА.
ДЛЯ ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ВОЖДЕНИЯ!

Image

Пассажировместимость

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ 272 кг

Двигатель

ДВИГУН Rotax® 1500 HO ACE™
СИСТЕМА ВПУСКУ З наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачем
РОБОЧИЙ ОБ'ЄМ 1494 куб. см
ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
СИСТЕМА РЕВЕРСУ Електронна система iBR®
СТАРТЕР Електричний
ТИП ПАЛИВА АІ-95
ТИП Чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр двигун Rotax 1494 куб. см 

Оснащений технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE™), цей потужний двигун із нагнітачем наддуву, що не потребує технічного обслуговування*, і зовнішнім проміжним охолоджувачем оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, забезпечуючи суттєве зниження витрат на паливо.
СИСТЕМА ITC™ iTC™ (система інтелектуального керування дроселем) 

Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO®, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш приємисте управління, краща маневреність і зручніше керування судном.
НАВЧАЛЬНИЙ КЛЮЧ СИСТЕМИ ICONTROL® Система інтелектуального управління iControl® з функцією «Навчальний ключ»® 

Програмований «навчальний ключ» дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія.
СИСТЕМА ШУМОЗНИЖЕННЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ОХОЛОДЖЕННЯ Замкнена система охолодження 

Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

Размеры

ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 60 л
ДОВЖИНА 345 см
ШИРИНА 125 см
ВАГА (СУХОГО) 370 кг
МІСТКІСТЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ 102 л

Корпус

ТИП ST³ 
• Збільшена видовжена платформа 
• Глибокий V-подібний корпус, як у суден для плавання в бурхливих водах і відкритому морі 
• Стійкий і передбачуваний у поводженні

Характерные особенности

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ICONTROL® «Мозок», «комп’ютер», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
КОРПУС ST³® Установлюючи новий стандарт керованості в бурхливих водах, корпус ST³™ повністю оновленої ширшої конструкції забезпечує кращі в галузі характеристики стійкості як у стані спокою, так і під час руху на високій швидкості; до того ж, він спеціально допрацьований для покращення ходових якостей у відкритому морі.
ПРОГУЛЯНКОВИЙ/СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати, натиснувши кнопку перемикання, забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
РЕЖИМ ЕКОНОМІЇ ПАЛИВА (ECO) Ця функція системи iTC™ автоматично визначає найекономічніший режим відбирання потужності й оптимізує оберти двигуна для забезпечення найбільшої економії палива.
СИСТЕМА ERGOLOCK™ Сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.
РЧ-КЛЮЧ СИСТЕМИ D.E.S.S. Протиугінна система D.E.S.S.™ з РЧ ключем 

Завдяки застосуванню радіочастотної технології та шарнірній конструкції ключа, система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.
ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ Інтерактивний багатофункціональний цифровий інформаційний центр (приладова панель) 

Круїз-контроль, режим повільного руху, установки системи VTS™, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, індикатори прогулянкового й спортивного режимів і режиму економії палива ECO®, індикатор переднього ходу-нейтральної передачі-заднього ходу (F-N-R) тощо.
ВІДКИДНА ПІДНІЖКА ДЛЯ ПІДЙОМУ НА БОРТ Нова підніжка для підняття на борт 

Нова глибша і ширша конструкція для простішого й швидшого підняття на борт з води
БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу. 

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця.
КОФР ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ Водонепроникний кофр для телефону 

Герметичний та ударостійкий кофр для телефону
СИСТЕМА ШВИДКОГО КРІПЛЕННЯ LINQ Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ™ 

Елементи ексклюзивної системи швидкого кріплення допоміжного приладдя на платформі для стрибків у воду забезпечують легке встановлення аксесуарів для зберігання й перевезення різноманітних речей.
ІНШІ Рукоятки керма з упором для руки 
Спонсони 
Амортизатори 
Ширококутні дзеркала 
Рознімне (2-секційне) сидіння 
Вбудовані швартовні качки 
Велика платформа для стрибків у воду 
Кермо з регулюванням кута нахилу 
Килимки в нішах для ніг 
Килимок на платформі для стрибків у воду з логотипом Sea-Doo 
Поручень для підняття на борт на задній платформі 
Ремені сидіння 
Паливозаливна горловина швидкозачинюваної конструкції 
Подвійні зливні пробки 
Промивальний комплект 
Шнур аварійної зупинки з поплавцем 
Посібник для водія, навчальне відео та буклет
СИДІННЯ Сидіння Ergolock™ 

Сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м'язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла.

Водометный двигатель

СИСТЕМА IBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії 3-го покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR® дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів*, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, який суттєво спрощує причалювання. 

* Внутрішні випробування
ІМПЕЛЕР З НЕІРЖАВКОЇ СТАЛІ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Комплектация

РЕЖИМИ БУКСИРУВАННЯ ВОДНОЛИЖНИКА Ця вдосконалена функція системи iControl™ дозволяє регулювати інтенсивність розгону під час запуску залежно від рівня підготовки водія й конкретного виду воднобуксирного спорту, забезпечуючи також підтримання постійної швидкості руху. Вона передбачає 5 профілів прискорення для забезпечення якомога кращих ходових якостей для занять воднобуксирними видами спорту.
ВИСУВНИЙ ПІЛОН ДЛЯ ВОДНИХ ЛИЖ З КРІПЛЕННЯМИ LINQ™ Можливість застосовування вищих точок буксирування завдяки висувній конструкції, що також забезпечує легке й швидке встановлення й складання пілона для водних лиж, коли він не використовується. Крім того, він оснащений поручнем для спостерігача й відділенням для зберігання буксирного каната.
ЗНІМНА СТІЙКА ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЙКБОРДА Спрощує перевезення вейкборда до місця відпочинку/занять спортом.
ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS™) Принцип роботи система диферентування VTS™ полягає в регулюванні кута нахилу сопел для зміни характера ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS™ передбачає запрограмовані позиції для швидкого регулювання кута диференту, які активуються за допомогою регуляторів на рукоятках керма.
КОЛЬОРИ Графічні прикраси конфігурації Wake

Опции/аксессуары

ІНШІ Аудіосистема преміум-класу BRP Audio 
М'які наколінники 
Лоток-організатор багажного відсіку 
USB-підзаряджувач 
Холодильна шафа з кріпленнями LinQ™ 
Паливна каністра з кріпленнями LinQ™ 
Додаткова стійка для перевезення вейкборда 
Демпфер (для каната для буксирування воднолижників) 
Глибиномір 
Водонепроникна сумка 
12-вольтна розетка з установчим комплектом 
Набір засобів безпеки 
Трюмний насос 
Пісковий якір 
Вогнегасник 
Пристібні кранці з установчим комплектом 
Причіп Move 
Чохол для гідроциклів

Гарантия

БАЗОВА 24 месяца для персонального использования 
6 месяцев для коммерческого/прокатного использования

ВОДНОБУКСИРНЫЙ СПОРТ ДЛЯ ВСЕХ

КОМПЛЕКТАЦИЯ WAKE

С помощью трех эксклюзивных функций, таких как выдвижной пилон для водных лыж, режим водных лыж и стойка для перевозки вейкборда, вы наслаждаетесь спортом со своим Sea-Doo.

ВСЕГДА НАЧИНАЙТЕ КАК ПРОФИ

ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЕ УПРАВЛЕНИЕ С РЕЖИМОМ ВОДНЫХ ЛЫЖ

Эта эксклюзивная функция позволяет водителям выбирать запрограммированые профили ускорения и скорости, обеспечивая предсказуемый и точно контролируемый запуск для занятий воднолыжного спорта и вейкбординга, а также позволяя пользоваться всеми преимуществами 3-х других режимов езды (прогулочного, спортивного и режима экономии топлива ECO).

ГОСТИНАЯ НА БОРТУ

БОЛЬШАЯ ПЛАВАТЕЛЬНАЯ ПЛАТФОРМА

Первый гидроцикл, который позволяет спокойно отдыхать на воде с самой большой в отрасли платформой для прыжков в воду. Абсолютно ровная, устойчивая и комфортная, она обеспечивает идеальные условия для поднятия на борт, отдыха и подготовки для занятий воднобуксирнымы видами спорта. А, сняв заднее сиденье, можно создать еще больше свободного пространства для отдыха и развлечений.

МУЗЫКА НА БОРТУ

АУДИОСИСТЕМА ПРИМИУМ-КЛАССА BRP AUDIO

Первая в отрасли полностью интегрированная водонепроницаемая аудиосистема, которая позволяет превратить любое путешествие на непрерывную вечеринку развлечений, ведь она имеет общую мощность в 100 ватт, полностью водонепроницаемую конструкцию, функцию обмена данными по технологии Bluetooth, а также внешние элементы управления воспроизведением композиций, чтобы вы могли всегда наслаждаться любимыми мелодиями на борту судна.

ЗБЕРІГАТИ СУХИМ ТА ЗАРЯДЖАТИ

ГЕРМЕТИЧНИЙ ВІДСІК ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ

Водонепроникний кофр для телефону з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзарядження ваших приладів, як-от, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

*в стандартній комплектації лише на моделях серії Limited

ЗІСТРИБНУТИ І ПОВЕРНУТИСЯ

ПІДНІЖКА ДЛЯ ПІДЙОМУ З ВОДИ

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

РЕВОЛЮЦІЙНА СТІЙКІСТЬ

КОРПУС ST³

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

ОРИГІНАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ДОСТУПУ

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, що ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ НА ВОДІ

ДВИГУН ROTAX 1500 HO ACE

Перевірений часом двигун Rotax з нагнітачем наддуву і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) відтепер у версії нового покоління. Цей новий двигун оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному і забезпечує кращі, ніж у попередника, характеристики швидкості й потужності, не поступаючись останньому й щодо економії палива.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (IBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії третього покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

МАГАЗИН-САЛОН "ОТДЫХ НА ВОДЕ "

г.Днепр, ул. Архимеда, 1 (пересечение ул.В. Сухомлинского (бывшая Cовхозная) и Слобожанского проспекта (бывший пр.Правды))
+38 067 565 48 29
+38 067 565 96 83
E-mail: regal@ukr.net    

СЕРВИС ЦЕНТР:
г. Днепр, Запорожское шоссе, 25-А
+38 056 790 37 37 доп.№ 156
+38 067 564 71 66
E-mail: denmarine@ua.fm

АВТОРСКИЕ ПРАВА:

© ДНЕПР-МАРИН 2011—2018
Разработчик сайта ЧП "Интернет-Мастер"

Вы не можете копировать, воспроизводить, или иным образом использовать любую часть материалов сайта без письменного разрешения "ДНЕПР-МАРИН"